Tambu Klavye İnceleme

Zaman içinde değişen iletişim alışkanlıkları insanların en başta anlık konuşmalar ile ya da kısa mesajlar ile birbirine haber alıp göndermesine dayalı olsa da günümüzde teknolojinin ulaştığı nokta itibari ile artık ihtiyaçlar değişmiş durumda. Bu incelememizde Tambu Klavye uygulamasına yakından bakacağız.

T

Tambu Klavye Nedir?

Tambu Klavye tam olarak bu ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıktı. Değişen yazma alışkanlıkları önce emojileri sonra giftleri hayatımıza sokmuş durumda. Artık kendini ifade etmek yetmezken ayrıca duyguları da ifade etmenin anlık neşe, sinir, mutluluk ve pek daha fazla hissi ortaya çıkartan yollar aranıyor. Bu nedenle başlayan paylaşım yoğunluğu genellikle yurt dışı kaynaklı simgelere ve emojilere bağlı olduğu için Türk insanına pek uymuyordu. Fakat Tambu Klavye ile bu tamamen değişecek. Aşağıdan uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Tambu Klavye
Tambu Klavye
image
Tambu Klavye
Tambu Klavye
image
T

Tambu klavye Hangi Platformlarda Yer Alıyor?

Android ve iOS platformlarında yer alan Tambu Klavye son derece gelişmiş bir yapıya sahip. Ülkemizde sık görülen durum ve anları anlatan onlarca farklı seçenek ve gift yer alıyor. Ayrıca sanal klavye uygulamasının sistem ile birlikte düşünüldüğünde son derece yüksek performans gösterdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Klavye uygulamasında çok daha özelleştirilmiş olanaklar ile kullanmak isteyenler için ayrıca 81 ilimizin yer aldığı arka plan fotoğraflarından dilediğiniz seçmeniz mümkün. Diğer klavye versiyonları ile kıyaslandığında ilk çıkan uygulama olmasına karşın son derece başarılı yazım kabiliyetine sahip.

tambu klavye inceleme

T

Tambu Klavye Kullanmak İçin Mantıklı Sebepler

Tambu klavye kullanmak her şeyden önce Türkçe harf ayrıcalığı sunuyor. Bu sayede İÖÜÇĞ gibi dilimize has harflere ulaşmak için basılı tutmak ya da sayfa atlamak gibi zorluklar çekmek zorunda kalmayacaksınız. Tambu Klavyenin en önemli özelliklerinden biri de küçük bir boyuta sahip olması Google Play Store üzerinde 18 mb boyutu ile indirmek mümkün. Bu özellikle düşük hafıza kapasitesine sahip uygulamaların giriş seviyesi telefonlara da yüklemek için çok büyük artı. Tambu klavyenin en büyük artılarında biri de hiç şüphesiz hafıza kartına kurulum olanağı bulunması. Bu sayede dileyen kullanıcılar telefon sisteminden yer kullanmadan uygulamayı sorunsuz kullanabilecekler. Tambu klavye yerel sistemde ve hafıza kartında hissedilmeyecek kadar da küçük olsa bir stabil sorunu yaşayabiliyor. Diğer uygulama incelemelerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo