Up Watch Led Mini İnceleme

Beğeni Sayısı+16

109.00 TL

En uygun satıcı: lidyana.comlidyana.com
EN İYİ FİYAT
Fiyat Düştüğünde Bilgilendir
×
Fiyat düştüğünde bana haber ver
Ürün için Uyarı Ayarla: Lidyana - 109.00 TL

Şık ve etkileyici tasarımları ile karşımıza gelen UP Watch’ın Led Mini modeline yakından bakacağız. Up Watch Led Mini modelinin tasarımı, genel özellikleri, fiyatı ve daha fazlası inceleme yazımızda.

2013 yılında Türkiye’de satışa başlayan Up Watch, tasarımları ve diğer marka saatlerden ayıran bazı farkları ile kullanıcılarının beğenisi hızla kazandı. Kişiye özel dokunmatik dijital saatleri ile bir ilk olmayı başardı diyebiliriz. En önemli ve kullanıcılar tarafından beğenilen özelliklerinden biri ise saat üzerine sembol veya isim yazılıp kişiye özel hazırlanması. Bu inceleme yazımızda birden fazla modeli olduğu biz Led Mini modeline göz atıyoruz.

Up Watch Led Mini

U

Up Watch Led Mini Kol Saati Tasarımı

Up Watch Led Mini modelinin tasarımına baktığımızda sade ve diğer modellerinden ismi gibi daha küçük bir kasa boyutuna sahiptir. 34 mm kadran genişliği bulunuyor. Dijital saatimizin sağ ve sol taraflarında fonksiyon butonları yer almaktadır. Dokunmatik özelliği bu modelimizde bulunmadığından tuşlara basıldığında ekranda saat gözükür.

Up Watch Led Mini

Ayrıca polikarbon silikon kayış sayesinde bileğinizi rahatsız etmeyecek. Unisex model olup hem erkek hem bayanlara hitap ediyor. LED, LEDGOLD, LEDGOLD MINI, GO, LED MINI, TOUCH NEON ve ROUND modellerinde kişileştirme kadranın üst kısmına yapılmaktadır. Üzerine sembol veya yazı yazdırabilirsiniz. Son olarak ayna kadranı saate ayrı bir hava katıyor.

Up Watch Led Mini

U

Up Watch Led Mini Kol Saati Teknik Özellikleri

Up Watch Led Mini modelinin teknik özellikleri ise normal bir dijital saat fonksiyonlarının çoğu bulunmaktadır. Çelik kasa yapısı ile oldukça sağlam diyebiliriz. Kayışı polikarbon malzemeden yapılmıştır. Lityum Pil ile daha uzun süre pil ömrü sağlıyor. Saatin camı oldukça sert değildir, ayrıca el yüz yıkamalarında pek fazla sorun çıkarmadığı söylense bile dikkat etmeniz noktalardan biri. 2 yıl garantilidir.

Up Watch Led Mini

U

Up Watch Led Mini Fiyat Ve Yorumlama

Up Watch’ın Led Mini modeli hakkında son olarak şunları söyleyebiliriz. Up Watch Led Mini fiyatı sabit olup 109 TL olup spor dijital saat seven bay, bayan kullanıcılarımız rahatlıkla kullanabilir. Up Watch son zamanlarda oldukça popüler olup dizilerde görüntülenmiştir. Diğer saat inceleme yazılarımız için sitemize göz atabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo