Via Tarayıcı – Hızlı Ve Kolay İnceleme

İnternet üzerinde hız ve stabil kullanım çok büyük önem taşıyor. Bu alanda önemli cihazları üreten büyük şirketler dahi tam manası ile kullanıcıyı memnun eden internet tarayıcıları ortaya çıkartabilmiş değil. iOS için yayımlanan Safari, Android için hizmet veren Google Chrome, ve çok daha fazlası bu alanda henüz istenilen başarıyı yakalamış değil.

V

Via Tarayıcı Nedir?

Via Tarayıcı her şeyi değiştirmek ve daha iyisini yapmak sloganı ile ortaya çıkartılmış bir internet tarayıcı. Vaat ettiği ayrıcalıklara geçmeden önce kullanıcı yorumlar ve bizim testlerimizde sözünü yerinde tuttuğunun görüldüğünü söylemek uygulamanın hakkını vermemek olur. Bu nedenle bu noktaya özel bir parantez açıp uygulamayı son derece faydalılar listemize eklediğimiz belirtmemiz doğru olacaktır.
Bir internet tarayıcıdan beklenen özellikler hızlı olması stabil olması diye sıralanabilir. Fakat via tarayıcı size zaten hali hazırda bunları her firma gibi sunuyor. Burada uygulamayı farklı kılan diğer vaatleri oluyor. Çünkü her uygulamada yer almayan reklam engelleme özelliği eklentiler ile desteklenme gibi olağan üstü farklılıklar içinde yer alıyor. Ayrıca uygulama içinde yer verilen önemli bir değişiklik ilk ortaya çıktığı günden bu yana var olması ile ne kadar gelişmiş bir alt yapıya sahip olduğunu gösteriyor. Gece modunu destekleyen uygulama bu sayede rakiplerinin yeni yaptığı güncellemeyi iki yıl öncesinden sahip olması nedeni ile taktir topluyor.

Via Tarayıcı – Hızlı & Kolay
Via Tarayıcı – Hızlı & Kolay
image
V

Via Tarayıcı Nasıl Kullanılır?

Via Tarayıcı çok küçük bir boyuta sahiptir. Bu nedenle uygulama mağazasından indirdiğiniz uygulama saniyeler içinde telefonunuzun ister yerel isten hafıza kartına yüklenecektir. Bu sayede hiç vakit kaybetmeden uygulamayı kullanmaya başlamanız mümkün. Uygulama sizden her hangi bir üyelik ya da ücret talep etmiyor. Lite yada deneme sürümü yok. Bu sayede tüm modeller reklamsız çalışma prensibini destekliyor.

V

Via Tarayıcı Özellikleri Nelerdir?

Via Tarayıcı size sayfada istediğiniz her hangi bir kelimeyi arama ayrıcalığı sunuyor. Ayrıca istediğiniz sayfa da anlık çeviri yapmanız mümkün oluyor. Bu sayede hangi dilden olursa olsun anlık çevirilerle istediğiniz sayfanın Türkçe veya farklı bir dilde görünümüne sahip olabiliyorsunuz. Bize göre gayet hızlı ve kullanışlı bir uygulama. Diğer uygulama incelemelerine sitemizden bakabilirsiniz.

1 Comment
  1. Via tarayıcı gerçekten mucize gibi

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo