X96 Mini TV Kutusu İnceleme

6
7 Toplam Puan

30.42 TL

En uygun satıcı: gearbest.comgearbest.com
EN İYİ FİYAT
  • Keskin detaylar
  • Çok çeşitli oyunlar
  • %50 bant genişliği
  • HD video deneyimi

Bu incelememizde X96 Mini TV modelini tasarım, teknik özellikler, artılar ve eksileri, fiyatı vb. detayları gözden geçirip oldukça ilgi gören ürüne yakından bakacağız.

Teknolojinin gelişmesiyle birçok ürün hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Çok fazla tv karşısında vaktini geçiren kullanıcılar için veya keyifli bir izlenim tatmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış olan X96 Mini TV kutusunu sizlere tanıtacağız. Türkiye‘de çoğu firma yüksek fiyatlara abone vermektedir fakat hem bunun önüne geçmek hemde kazandığınız parayı aboneliklere değilde bir seferlik X96 Mini TV kutusuna vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

X

X96 Mini TV Kutusu Tasarım

Tasarım kısmına değinmeden önce ürünü aldığımızda içinden bizi neler karşılayacak onlara göz atalım. Kutu X96 Mini TV‘yi muhafaza edecek şekilde tasarlanmış olup siyah bir renk ile kaplanmıştır. Ön kısmında logosunun ve modelinin dışında bir bilgi yer almamaktadır. Arka bölümde cihazın içeriğine ve teknik özelliklerine dair bilgiler bulunuyor. Kutunun içeriğine geçecek olursak ilk başta bizleri cihazın kendisi karşılıyor onun dışında düzenli paketlenmiş olan kablolar (HDMI), güç adaptörü, ve kumandası yer almaktadır.

x96-Mini-TV-Kutusu

X

X96 Mini TV Kutusu Teknik Özellikleri

Teknik özellikleri kısmında bir uydu alıcısına göre daha az donanıma sahip özellikler yer almaktadır fakat bu olumsuz tarafı olarak görülse de uygun fiyatlı olması onu olumlu kılmaktadır. Teknik detayları bu cihazın içindeki çekirdek sayısı ve hızıyla başlayalım. 2.0 GHz hızına sahip olup dört çekirdekli bir işlemciye (Amlogic S905W) sahiptir. Tanıdığımız bir işlemci markası değil fakat GPU tarafında bildiğimiz Mali-450MP kaynağı yer almaktadır. Tv kutusu olarak geçen X96 Mini 1 GB RAM’i bulunmakta olup DDR3 ile güçlendirilmiştir. Desteklediği video formatları RM,1080P,4 K x 2 K, DAT, MKV, MOV, MP4, MPEG, MVC, VC-1 olmak üzere 10 adet yer almaktadır. Neredeyse bütün formatlar yer alıyor olması kullanıcının herhangi bir sıkıntı yaşamamasının önüne geçmektedir. En büyük özelliklerinden bir tanesi de 5.1 surround ses sistemi bu cihazda yer almaktadır. 3D Oyunlar, 3D Video, ISO Dosyaları, Miracast, NTSC fonksiyonlarını açabilecek düzeyde tasarlanmış olup diğer TV kutularından ayrılan en önemli özelliklerinden bir diğeridir.

X

X96 Mini TV Kutusu Fiyat ve Sonuç

Evde sıkıldıysanız eğer veya vakit geçmek bilmiyorsa X96 Mini TV‘yi çalıştırıp moralinizi yerine getirebilirsiniz. 4K video çözünürlüğü sunan bu cihazda renkler ve derin detaylar en net şekilde görülebiliyor. Büyük ekranda oyun oynamayı seven kullanıcıları da düşünen üreticiler cihazda oyun oynama özelliğini koymayı unutmadılar. Fiyatının uygun oluşu ve kolay kolay arıza problemi vermeyişi cihazı farklı kılanla arasındadır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo