Bu incelememizde herkesin görüp de almakta tereddüt ettiği xDrive modelinin 1453 adlı oyuncu koltuğuna yakından bakıyoruz. xDrive 1453 modelinin tasarımı, yapısı, fiyatı ve daha fazlası inceleme yazımızda.

Oyuncu koltuğu denince çoğu kullanıcı gereksiz gözüyle bakıyor fakat uzun süre bilgisayar kullanımlarında büyük önem taşıdığını göremiyorlar. Sağlık her şeyden önce gelir bu yüzden oyun oynadığımız süre boyunca belimiz ağrımaması için ve diğer rahatsızlıkların ortaya çıkmaması için oldukça gerekli bir ürün. Son zamanlarda yayıncılar tarafından kullanılmaya başlanan oyuncu koltuklarında büyük bir talep artışı gözükmekte. Bu yüzden firmalar da harekete geçip rekabeti en üst seviyeye çıkartmaktadırlar. Bu yazımızda sizlere segment olarak en iyilerinden biri olan XDrive 1453’ü sizlere anlatacağız.

T

Tasarım ve Teknik Özellikler

XDrive 1453 ürününün tasarımıyla başlayacak olursa şık bir görüntüye sahip olduğunu söylemeden geçemeyiz. Kırmızı siyah renklerle dizayn edilmiş olan 1453 modeli kullanıcıya hem görsel zevk veriyor hemde yumuşaklığıyla sağlıklı olmasını sağlıyor. Oyuncu koltuklarının başlıca özelliklerinden bir tanesi de sağlam ve uzun ömürlü olmasıdır. Oturak ve arkalık dayanma yerlerine bakarsak metal üzerine sünger ile tasarlanmış olup 55-57 kg desteklenmiştir ve bu sayede uzun süre boyunca kullanmaya elverişli bir hale getirilmiştir.

Çoğu kullanıcı oyun oynarken çeşitli rahatsızlıklarla karşılaşır fakat kendisini oyuna kaptırdığı için çok da fark ettiği söylenemez anca oyundan sonra bu rahatsızlıklar kendini göstermeye başlar. XDrive firması bu soruna kökten bir çözüm getirmiştir. İstediğiniz konumda ayarlayabileceğiniz bel ve boyun minderi ile size rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Oyuncular için özel tasarlanmış olan bu koltukta yok yok; Geniş ve yumuşak ped alanı (kol temas edilen alan), yukarı – aşağı kol yükseklik ayarı, ileri – geri ped hareket ayarı, iç – dış (yatay eksende) ped ayarı gibi fonksiyonel özellikler XDrive 1453’e yapılandırılmıştır.

Oyuncu koltuğu denince rahatlık her zaman ilk akıllara gelenlerden birisidir. İstediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz sırt kısmını tam 130 dereceye kadar yatırabileceksiniz. Mesela 60 derecede tam sizin istediğiniz gibi durdurabilir ve o konumda sabitleyebilirsiniz. XDrive 1453 markası her şeyi düşünmüş olup ön kısımda bulunan topuz sayesinde kullanıcı hangi kilodaysa ona göre yaylanma şiddetini ayarlayabilecektir. Gövdenin ise metal oluşu sağlamlığı iki katına çıkartan unsurlardan bir tanesidir. Derisi suni deri olup kolay kolay aşınmaz ve kolay temizlenebilir. Tekerlekleri ise özel tasarlanmış olup metal enjeksiyon sistemi ile donatılmıştır.

FG

Fiyat ve Sonuç

Anlattıklarımızı özetleyecek olursak XDrive 1453 oyuncuları düşünerek tasarlanmıştır gerek özel amortisör sistemi ile gerek arkaya yaslanma açısıyla gerek sağlam oluşu ve rahatlığıyla sınıfında gerçekten en iyilerden biri Donanım Haber, Enes Batur ve Başak Karahan‘da deneyip önerdiklerini söylemişlerdir. XDrive 1453 yorumları gerçekten çok olumlu. Oldukça kullanışlı olan bu ürün sağlıklı bir şekilde oyununuza odaklanmanızı sağlıyor. Fiyat açısından şuanda 1300 TL’den 819 TL’ye düşmüş durumda kaçırmayın derim birazcık cep yakıyor ama kesinlikle buna değer. Diğer incelemelerden haberdar olmak istiyorsanız takipte kalın.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo