Bu incelememizde herkesin görüp de almakta tereddüt ettiği xDrive modelinin Atak Masajlı Profesyonel Oyuncu Koltuğuna yakından bakıyoruz. xDrive Atak Masajlı Profesyonel Oyuncu Koltuğu modelinin tasarımı, yapısı, fiyatı ve daha fazlası inceleme yazımızda.
Muhtemelen uzun süreler boyunca oturmanın belinize ve sırtınıza gerçekten zarar verebileceğini biliyorsunuz. Peki bunun yüksek kaliteli bir oyun koltuğu ile azaltılabileceğini biliyor muydunuz? Tabii ki her sandalye azaltmaz bu yüzden bakmanız gereken piyasadaki en iyi üst düzey oyuncu koltuğunu sizler için ele aldık. xDriver hemen herkese uyacak geniş bir model yelpazesi sunarak, özel ihtiyaçlarınız için en iyi modeli bulmanıza yardımcı olacak bir profesyonel oyuncu koltuğu firmasıdır. xDrive Atak Masajlı Profesyonel oyuncu koltukları, boyun ve beliniz gibi uzun süreli oturma sırasında vücudunuzun sadece hayati bölgelerini desteklemekle kalmaz aynı zamanda odak noktanız da oldukça geliştirir.

T

Tasarım ve Teknik Özellikler

XDrive Atak Masajlı Profesyonel Oyuncu Koltuğunun dizaynından bahsedecek olursak sarı siyah rengi ile adeta göz kamaştırıyor. Dünyada ilk ve tek olan masaj özelliği ile oyuncuların gözdesi haline gelmiş durumda. Sırt kısmında 7 adet masaj motoru bulunan XDriver koltuğunda yok yok adeta. 8 farklı çeşit masaj fonksiyonuyla beraber istediğinizde kendinize göre ayarlayabileceksiniz. Artık bel ağrısı çekmek yok. Bu ürünün bir başka özelliği ise bel kısmında ısıtma sistemi bulunması kullanıcılara çok büyük katkı sağlıyor. Masaj motorlarının şık tasarımı, koltuğu olduğundan daha da güzel bir hale dönüştürmüştür.

Masaj serisi aralarından seçim yapabileceğiniz 7 den fazla modeli ile XDriver’in en başarılı oyuncu koltuğu serisinden birisidir. Diğer modellerden ayıran en önemli özelliği ise masaj teknolojisidir. Masaj modelinde 3 seçenek sizleri karşılıyor bir tanesi bizim incelediğimiz sarı-siyah diğerleri ise kırmızı-siyah ve mavi-siyah olmak üzere dizayn edilmiştir. Teknik detaylarına geri dönecek olursak, tansiyon ayarı ile kiloya göre yaylanma kuvvetini ayarlamasını sağlıyor buda demek oluyor ki kilonuza göre oyuncu koltuğu seçimi yapmayacaksınız bu ürün kullanıcıların her detayını öngörerek tasarlanmış olup 4 tane class amortisör ile rahatlık en üst seviyeye yükseltilmiştir.

1 xDrive 1453 Oyuncu Koltuğu İncelemesi

xDrive 1453 Oyuncu Koltuğu İncelemesi

Bu incelememizde herkesin görüp de almakta tereddüt ettiği xDrive modelinin 1453 adlı oyuncu koltuğuna yakından ...

8.5

Polyemid malzemeden üretilmiş olan tekerlekler halı, parke,mermer vb. gibi çoğu zeminde pürüzsüz bir şekilde hareket etmesi için tasarlanmıştır. Bu tekerlekleri normal bir sandalyede olan tekerlekler ile karıştırmayın, sadece oyuncu koltukları için özel üretilmiştir ve 60 mm çapına sahiptir. XDrive Atak Masajlı Profesyonel Oyuncu Koltuğunun derisine değinecek olursak suni soft(yumuşak) bir deri bizleri karşılıyor. Bu deriler kolay temizlenebilir olup kolay kolay aşınmaz. XDriver’ın bir başka özelliği ise odaklanmanızı geliştirdiği gibi vücudunuzun hayati bölgelerini desteklediği için daha konforlu bir kullanımla karşılaşırsınız.

xdrive 1453

FG

Sonuç

XDrive Atak Masajlı Profesyonel Oyuncu Koltuğunun sunduğu her şeyi göz önünde bulundurarak , ayarlanabilirliği, öasaj özelliği en iyi özelliklerinden sadece birkaçı olduğunu söyleyebiliriz. Hangi pozisyonda oynamayı tercih ederseniz edin, bu koltuk kullanıcılara özel tasarlandığı için kolayca uyum sağlayacaksınız. Bir oyuncu koltuğunda bakmanız gereken en önemli 3 özellikten bir tanesi de konfordur boyunluğundan tutun bel desteğine kadar tam vücut koruması sağlar. İstediğiniz zaman uyumak için bile kullanabilirsiniz. 135 derecelik yatma özelliğiyle adeta yataktan farkı yok. Konforlu olması zaten buna en büyük etken. Sonuna kadar fiyatının hakkını veren bu ürün şuan indirimde sizde elinizi çabuk tutarsanız uzun sure büyük keyifle kullanacağınız bu ürünü kaçırmamış olursunuz. Başka modellerinde yer aldığı büyük bir kuruluş olan XDrive markasının şuanda oyuncu koltuklarında indirim mevcuttur ek olarak ”xDrive2018” kodunu girerek %5 ‘lik bir indirim kazanacaksınız. Sitelerine bakmak için www.xdrive.com.tr buradan ulaşabilirsiniz. Takipte kalıp farklı ürünleri incelemeyi unutmayın.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo