Bu incelememizde herkesin görüp de almakta tereddüt ettiği xDrive modelinin Bora Oyuncu Koltuğuna yakından bakıyoruz. xDrive Bora Oyuncu Koltuğu modelinin tasarımı, yapısı, fiyatı ve daha fazlası inceleme yazımızda.
Gittikçe daha fazla insan, gün boyunca çalışmak ve arkadaşlarıyla oyun oynarken kullanmak için rahat edeceği koltukları tercih eder hale geldi. xDrive firmasının Bora modelini gördükten sonra artık doğru koltuğu buldum diyorsunuz. Koltuğun genel tasarımından etkilenmemek elde değil, şık çizgilerle detaylandırılmış bu ürünün bir çok fonksiyonu da bulunmakta. Firma sadece bir oyuncu koltuğu değil alışılmışın dışına çıkarak daha farklı özel, kullanışlı ürünler tasarlamak için varını yoğunu ortaya koyuyor desek doğru bir tabir olur sanırım. Bu rahat koltuğun detaylarını incelemek istiyorsanız yazımızın tamamını okumanızı öneririm.

 

T

Tasarım ve Teknik Özellikler

xDrive firması bora modelinde sadece rahatlığa değil görünüşe de oldukça önem vermiştir. 6 adet renk seçeneği bulunan bu üründe kaliteden taviz verilmediğini görmemek içten bile değil. Oldukça geniş bir oturma bölümüne sahipken aynı zamanda kullanıldığı doku sayesinde muhteşem bir his bizleri karşılamakta. Kolumuzu koyduğumuz bölüm ise özellikle düşünülmüş sert plastik yerine yumuşak bir malzeme kullanılarak kullanıcıyı rahatsız etmesinin önüne geçilmiştir. Ayrıca kol koyduğumuz bölümünün sağa sola hareket edebilmesi ve onu destekleyen mekanizmanın da aşağıya veya yukarıya doğru seviye seçenekleri (3D hareketli kol) bulunmaktadır.

Bizim incelediğimizde üründe siyah beyaz şeritlerde şık bir görüntü oluşturulmuş ve koltuğun dört bir yanında bu renklerin canlılığı bizleri karşılamakta. Bora modelinin tasarımından çok tabii ki kullanıcıyı işlevselliği ilgilendirir. Oyuncular için özel olarak üretilmiş her detayı tek tek düşünen xDrive firması bu üründe çıtayı oldukça yükseltmiştir. Tamamen insanın ergonomisine göre ayarlamakla birlikte kendinden bel destekli sırt yapısı ile artık uzun kullanımda bel ağrıması gibi sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Kaliteden kısılmaması bir ürünün daha çok satılmasına yol açar, Bora modelinde ise 55-59+- dansite Soft Poliüretan Sünger kullanılarak artık rahat olmama devri kapandı. Ayrıca Enes Batur‘un oyuncu koltuğu xDrive tarafından tasarlanmıştır. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Çoğu koltukta artık başlık boyunluk bölümü ek olarak yani sabit bir şekilde gelmiyor. Sürekli kayar ve düzeltmek zorunda bırakır sizi fakat bu üründe kendinden yapılı gelmektedir. Kaybolma çalınma gibi durumlar artık başımıza gelmiyor. xDrive Bora modelinin bir başka önemli özelliği ise alüminyum gövdeye sahip olmasıdır. Bu sağlamlığı sayesinde paranızın hakkını veriyor uzun yıllar size hizmet edip konfor sağlamak için piyasadaki en iyi ürünlerden birisi haline gelmiştir. Arka bölgesi 140 dereceye kadar yatmakla birlikte istediğiniz konumda sabitleme özelliğine de sahiptir. Uyumak yada biraz olsun kestirmek istiyorsanız bazı yataklardan daha konforlu yapısıyla sizin rahat derin bir uyku çekmeniz artık mümkün.

Kilonuz artık sorun olmaktan çıktı xDrive Bora modeliyle 150 kiloya kadar taşıyabilmektedir geniş gövdesiyle oldukça rahat edeceksinizdir. Önde yer alan kısım sayesinde kullanıcı kendi kilosuna göre yaylanma sertliğini ve yumuşaklığını ayarlayabilmektedir. Çoğu oyuncu koltuğunda bulunmayan bu fonksiyonlar Bora modelinde özellikle düşünülmüş ve yapılandırılmıştır. Her bir parçası özenle imalat edilip her bir ürün el emeği ile satışa sunuluyor. Bu açıdan ürünün kalitesi de satın almada belirleyici bir faktör. Ayrıca en önemli özelliklerden bir tanesi de son nesil amortisör kullanılmasıdır, 4 Class ürünler bu model için yapılandırılmıştır. Sitelerine bakmak için www.xdrive.com.tr buradan ulaşabilirsiniz. Takipte kalıp farklı ürünleri incelemeyi unutmayın.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo