Yaani: Türkiye’nin Arama Motoru İnceleme

Y

Yaani Arama Motoru Nedir?

Yaani Arama Motoru yerli olarak Turkcell teknoloji akademisinden çıkmış son dönemin önemli projeleri arasında yer almaktadır. Çok stabil ve kolay kullanım sunan mobil uygulamaları ile iOS ve Android market içinden indirilmesi mümkün olan uygulama arama motoru üzerine inşa edilmiş fakat çok daha fazlasını sunan bir uygulamadır.

Y

Yaani Arama Motoru Nasıl Kullanılır?

Yaani Arama Motoru kullanmak için Turkcell abonesi olmak gerekmiyor. Uygulamayı tüm internet sağlayıcıları desteklemektedir. Yani evrensel bir arama motoru olarak ortaya çıkan uygulama şimdilik sadece Türkiye’de tüm özellikleri ile kullanılabilmektedir. Uygulama üyelik gerektirmemektedir. Bu nedenle indirmek ve yüklemek kullanmak için yeterli olacaktır. Aşağıdaki bağlantılardan Yaani’yi indirebilirsiniz.

Yaani : Türkiye’nin Arama Motoru
Yaani : Türkiye’nin Arama Motoru
image
Yaani : Türkiye’nin Arama Motoru
Yaani : Türkiye’nin Arama Motoru
image
Y

Yaani Arama Motoru Özellikleri

Yaani Arama Motoru yerli bir ürün olması ve yerli kullanıcı başta olmak üzere tüm dünyaya hitap edecek şekilde tasarlanmış özelliklere sahiptir.
Yaani arama motoru ile hedeflenen ilk özellik kullanıcıların istedikleri ve önem verdikleri sitelere tek tıklama ile ulaşabilme olanağı sunmasıdır.
Arama motoru son derece stabil çalışan ve henüz bu alanda en küçük pazar payına sahip uygulamalar ile dahi yarışacak durumda olmasa büyük bir veri tabanına sahiptir. Son derece başarılı aramalar gerçekleştirmekte ve %82 oranında doğru sonuçlara ulaşmaktadır.

yaani-search-box
Uygulama size sadece arama motoru olarak değil bir internet gazetesi olarak da hizmet vermektedir. Bu sayede gün içinde oluşan tüm haberleri anlık okumanız için özel bir bölüme sahiptir.
Hava durumu için farklı uygulamalar arasında dolaşmamak için de destek sunan Yaani bulunduğunuz ve istediğiniz dünya üzerinde her bölgenin hava durumuna anlık ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.
Eğer size yakın sinemalarda neler olup bittiğini merak ediyorsanız bölgenizde bulunduğunuz lokasyona en yakın sinemalarda yer alan filmleri seansları uygulama içeriğinde bulmanız mümkün.
Ayrıca müzik bağlantı özelliği ile istediğiniz ve aradığınız tüm müzikleri fizy bağlantısı ile dinlemeniz mümkün olacak.
Sık ziyaret ettiğiniz siteleri kaydetmeniz ve istediğiniz an tek tıkla dönüş yapmanız mümkündür.
Dilerseniz her hangi bir içeriği Whatsapp, Bip ve diğer mesajlaşma uygulamaları yanı sıra Facebook‘da da paylaşmanız mümkündür. Bize göre şuan geliştirme aşamasında bulunan ve çok fazla eksiği bulunuyor. Fakat zamanla bu sorunların çözüleceğinden eminiz. Diğer uygulama incelemelerine sitemizden bakabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo