Yemeksepeti İnceleme

Bu incelememizde herkesin merakla beklediği Yemeksepeti uygulamasına yakından bakıyoruz. Yemeksepeti uygulamasının nasıl kullanılacağını, amaçlarını ve daha fazlası inceleme yazımızda.

Y

Yemeksepeti Uygulama İnceleme

İş hayatında oldukça fazla zaman geçiriyoruz ve kimimiz sürekli yoğun olmakta koşturmakta, kimisi ise oturduğu yerden saatlerce kontrol etmek için görevlendirilmiş durumda. Sadece çalışanlar için değil öğrenciler için bu geçerli öğrenci evleri yada yurtlarda kalan insanların akşama kadar sıkılmaları ve buna ek olarak acıkmaları muhtemel. Yakınlarda yemek yiyecek tarzda dükkanların olmaması insanları internetten sipariş vermeye zorluyor. Hal böyle olunca da alacağınız yerde yemekleri nasıl yapıyorlar bilemiyorsunuz iyi çıkarsa yerim gibi bir düşünce oluşuyor. Yemeksepeti uygulaması sayesinde birçok kolaylığa avantajlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Yemeksepeti
Yemeksepeti
image

Sadece Google Play üzerinden bir değerlendirme yapacak olursak burada kullanıcılar tarafından 5 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşılmıştır. Bir yemek firması olarak bu kadar fazla kullanıcıya ulaşmanın verdiği nitelikte kalitesinde de gün geçtikçe iyileştirilmeler meydana geliyor. Müşteri memnuniyeti dediğimiz gibi artmakla birlikte sorun çözmeye odaklı müşteri temsilcilerinin olması insanların kafasında soru işareti oluşmasını engelliyor. Bu firma herhangi bir yemek firması değildir öncelikle bunu belirtelim. İnsanların yemek ihtiyaçlarını karşılamak adına sadece aracılık eden ve belli bir komisyon alan bir kuruluştur.

Yemeksepeti
Yemeksepeti
image

Bu online sipariş verme uygulaması bünyesinde bulundurduğu birçok restoranla beraber yemek sıkalasını oldukça genişletmiştir. Neredeyse Türkiye‘nin bütün illerinde faaliyette olan yemeksepeti uygulaması kendi tarzında en çok yemek sipariş edilen firmalardan biri haine gelmiştir. Bu uygulamayı nasıl kullanacağınızdan bahsedecek olursak ilk olarak indirdiğinizde giriş yapmanızı isteyecektir. Eğer kaydınız yoksa gerekli bilgileri adresiniz adınız gibi önemli detayları girip kayıt olabilirsiniz ayrıca her seferinde bu bilgileri yazmayıp sitede kayıtlı olarak yer alacaktır böylece kolayca sipariş verebileceksiniz.

yemeksepeti review

İstediğiniz yerden sipariş veremiyorsunuz neden diye soracak olursanız, yemek şirketleri her yere servis yapamamaktadırlar bunun için adresinize tıkladığınızda hangi yemek şirketlerinin adresinize sipariş dağıtımı yapacağını görür bunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer yemeklerinizi seçtiyseniz sipariş verirken kapıda ödeme seçeneğini işaretlemeniz sizi için faydalı olacaktır. Bir kullanıcının başına gelen olay ise internetten parayı ödemiş fakat firma adres yetersizliği adı altında gönderdiği sorunla bu siparişi iptal etmiştir. Kullanıcıya para iade yapıldığını belirten yemeksepeti, bankanızla görüşün talimatı vermiş ve bankaya öyle bir tutar yansıtılmamıştır bu yüzden kapıda ödeme en güvenilir seçenek diyebiliriz.

yemeksepeti uygulaması

Yemek sipariş vermeden önce yemek alacağınız yerin puanına ve yorumlarına bakarak tercih yapabilirsiniz. Puanlama sistemi bulunan bu uygulama üzerinde oldukça işe yaradığını belirtelim. Puanı düşük yerlerden lezzetsiz olduğu için kullanıcılar tercih yapmazken puanı yüksek yerlerden yemeyi uygun bulmaktadırlar. Eğer sizde yemeğiniz geldikten sonra beğenmiş veya beğenmemiş iseniz puanlama yapmanız başka kullanıcılara yardımcı olmanızı sağlamaktadır. Bazı firmalar belli bir miktar üzerine siparişinizi getirirler buna dikkat edin eğer 15 lira minimum getirme durumu olan bir yerden 10 liraya yemek alırsanız bu işletme yemeğinizi kabul etmeyecek ve haliyle getirmeyecektir.

yemeksepeti app

Y

Yemeksepeti Uygulama Sonuç

İndirmesi kadar kullanımı oldukça basit olan bu uygulamanın elinizin altında pratik bir şekilde yer alması en büyük avantajlardan bir tanesi. Acıktığınızda hızlı bir şekilde sipariş verebilir ve açlığınızı giderebilirsiniz. İsterseniz adres bölümüne arkadaşınızın adresini yazarak ona küçük bir sürpriz yapma şansınız da var. Sipariş verdikçe yemeksepetinden hediye kazanma şansınız artmaktadır. Uygulamanın ücretsiz olması büyük bir avantaj diyebiliriz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo